Renginys apie savižudybių prevencija su Juste Arlauskaite - Jazzu

Apie bendrystę, pagalbą, supratimą, gyvenimą su diagnoze ir socialinės atskirties mažinimą – apie tai socialinė iniciatyva „Skirtingos Spalvos“ kalba nuolatos.

Ši dešimtoji jubiliejinė herojaus istorija – ne išimtis. Svarbi pokalbio tema apie savižudybių prevenciją ir psichikos sveikatą, kilnus susitikimo tikslas ir daugeliui artimi išgyvenimai atskleis gyvenimo spalvas ir sieks motyvuoti. Meilės ir nusivylimų istorijomis, gražiausiomis ir jautriausiomis akimirkomis ir emocinės sveikatos stiprinimu su visais dalinsis Justė Arlauskaitė-Jazzu.

???? Gegužės 28 d. nuo 14.00 val., Lietuvos Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje:

1️⃣4️⃣ val. prasidės nevyriausybinių organizacijų sveikatingumo mugės šurmulys!

Nuo 1️⃣4️⃣.3️⃣0️⃣ val. pokalbis: „Nerimas – signalas ar vaizduotė?“ – Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro Savižudybių prevencijos skyriaus vedėja, psichologė Vaiva Klimaitė.

Nuo 1️⃣5️⃣.0️⃣0️⃣ val. pokalbis: „Perdegimas: kiek kainuoja noras turėti viską?“ – Psichiatras prof. Eugenijus Laurinaitis ir „ACC Distribution“ valdybos pirmininkas Regimantas Buožius.

Nuo 1️⃣6️⃣.0️⃣0️⃣ val. pranešimas: „Tu esi ne vienas“ – SAM Psichikos sveikatos skyriaus patarėja Laura Masiulienė ir Higienos instituto Psichikos sveikatos centro Savižudybių prevencijos skyriaus vadovė Gustė Kalanavičiūtė.

Nuo 1️⃣6️⃣.3️⃣0️⃣ val. asmeninis pasakojimas: „Mano istorija. Tamsoje visuomet spindi šviesa“ – psichikos sveikatos ambasadorė, psichoterapeutė Inga Juodkūnė ir psichikos sveikatos ambasadorių koordinatorė, lektorė Viktorija Andreikėnaitė.

????

Nuo 1️⃣7️⃣.3️⃣0️⃣ val. pokalbis su 10-ąją Skirtingos Spalvos heroje Juste Arlauskaite.

????????????

Gegužės 28 d. pasipuoškime žaliai mėlynos ir violetinės spalvos drabužiais ir taip skleiskime savižudybių prevencijos žinutę.‹ Atgal