SVARBI INFORMACIJA PACIENTAMS

Nuo liepos 13 d. pacientai gali užsiregistruoti nuotolinėms konsultacijoms pas savo šeimos gydytoją internetu www.sergu.lt.

VšĮ Tauragės rajono PSPC teikiamos ASPP: pagrindiniame pastate, adresu Jūros g. 5, Tauragė – šeimos (vidaus ligų) gydytojo, gydytojo akušerio – ginekologo, gydytojo chirurgo, gydytojo psichiatro paslaugos; vaikų ligų gydytojo paslaugos.

Prioritetas teikiamas nuotoliniam asmens sveikatos priežiūros paslaugų (toliau – ASPP) būdui: vaistų ir medicinos pagalbos priemonių išrašymui, elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimui ir tęsimui, šeimos gydytojo (vidaus ligų ir vaikų ligų gydytojo), gydytojo akušerio – ginekologo, gydytojo chirurgo, gydytojo psichiatro, slaugytojo, medicinos psichologo, socialinio darbuotojo konsultacijoms, gydytojų tarpusavio konsultacijoms, būtinųjų tyrimų paskyrimui). Tiesioginio kontakto su pacientu konsultacijos vykdomos tik su  gydytojo leidimu. Tiesioginio kontakto su pacientu konsultacijos teikiamos tik tuomet, kai dėl ASPP specifikos jos neįmanoma suteikti nuotoliniu būdu. Po kiekvieno paciento vizito  kabineto patalpos ir paviršiai valomi/ dezinfekuojami, papildomai išvėdinamos patalpos natūraliu būdu pravėrus langą 10 min. Prieš suteikiant paslaugą, pacientams pamatuojama kūno temperatūra ir suteikiamos asmenines apsaugos priemonės: vienkartinė medicininė kaukė ir pirštinės, jei pacientas neturi savo. Pacientas į gydymo įstaigą  įleidžiamas likus ne daugiau kaip 10 min. iki paskirto vizito laiko, todėl paprašytume laikytis šios tvarkos. Tiesioginio kontakto su pacientu konsultacijos trukmė neturėtų užtrukti  ilgiau nei 15-20 min. Kiekviename gydytojo kabinete sudarytas atskiras konsultacijų grafikas, nurodant kada vyksta tiesioginio kontakto su pacientu konsultacijos, kada – nuotolinės konsultacijos. Vyresniems nei 60 metų pacientams ir (arba) lėtinėmis ligomis sergantiems pacientams skiriamas specialus įstaigoje apsilankymo laikas nuo 8 iki 11 val. ir nuo 14 iki 16 val., tačiau atkreipiame dėmesį, kad tik su gydytojo ar slaugytojo leidimu.

Registracija nuotolinėms ir tiesioginio kontakto konsultacijoms vykdoma:                          

Suaugusiųjų pacientų telefonais:

•                         8 446 62261

•                         8 446 62288   

Psichikos sveikatos centro  telefonu:

•                         8 446 62269

Vaikams  telefonu:

•                         Skambinti vaiko gydytojui

Gydytojų odontologų:

                         8 446 62271

Taip pat galima registracija susisiekus su savo gydytoju. Gydytojų darbo grafikus ir kontaktinius telefonus galite rasti mūsų internetinėje svetainėje adresu www.tauragespspc.lt/gydytojai

SUAUGUSIŲJŲ PROFILAKTINIŲ SKIEPIJIMŲ ATLIKIMO TVARKA Suaugę pacientai dėl profilaktinių skiepijimų registruojasi procedūrų kabinete telefonu 8 446 62272. 

PROFILAKTINIAI SVEIKATOS PATIKRINIMO TVARKA Dėl vairuotojų sveikatos ir šaunamojo ginklo įsigijimo (turėjimo)  savigynai  sveikatos profilaktinio patikrinimo prašome registruotis telefonais (8 446) 62 261, (8 446) 62 288 ir (8 446) 62 283.

 ‹ Atgal