Karščiavimo klinika jau veikia Tauragėje

Į karščiavimo kliniką bus registruojami tik šeimos gydytojo siuntimą turintys pacientai. Šeimos gydytojas užregistruoja pacientą vizitui tel. (8 446) 62 260. Registracija vyksta darbo dienomis nuo 8 iki 17 valandos. Klinika pacientus priims darbo dienomis nuo 9 iki 13 valandos.

Į karščiavimo kliniką gali būti siunčiami 18–60 metų pacientai, kuriems staigiai prasidėjo karščiavimas (temperatūra iki karščiavimą mažinančių vaistų vartojimo yra 37,8 ⁰C ir daugiau), kartu jie pajuto bent vieną iš šių simptomų: šaltkrėtį, kosulį, gerklės skausmą, pasunkėjusį kvėpavimą.

Į šias klinikas pacientai registruojami tik su šeimos gydytojo siuntimu. Būtent šeimos gydytojas, susipažinęs su žmogaus sveikatos būkle, priima sprendimą, ar jį siųsti į karščiavimo kliniką, ir siuntimą užpildo elektroniniu būdu. Tuomet karščiavimo klinikos koordinatorius susisiekia su karščiuojančiu pacientu jo nurodytu telefonu ir praneša karščiavimo klinikos adresą, vizito laiką, išsiaiškina, ar karščiuojantis pacientas gali į kliniką atvykti pats savo automobiliu, ar turi būti atvežtas kito žmogaus.

Atvykusieji į karščiavimo kliniką turi:

  • nelipti iš automobilio ir neatidaryti lango, kol nebus nurodyta kitaip;
  • turėti asmens dokumentą ir A4 formato lapą su užrašytu mobiliojo telefono numeriu – jį reikės padėti gerai matomoje automobilio salono vietoje;
  • į karščiavimo kliniką užeiti tik gavę darbuotojo leidimą ir užsidėję medicininę kaukę.

Karščiavimo klinikoje pacientams bus atliekamas išsamus sveikatos patikrinimas - bendras kraujo tyrimas, C reaktyvinio baltymo tyrimas, krūtinės ląstos rentgenografinis tyrimas, tepinėlio iš nosiaryklės paėmimas dėl COVID-19. ‹ Atgal