Paskatinimai ir apdovanojimai

2023 m. Medicinos darbuotojų dienos proga Tauragės rajono savivaldybės Mero padėkos raštais apdovanoti įstaigos darbuotojai:

Lidija Šeputis - bendrosios praktikos slaugytoja - už ilgametį sąžiningą ir nuoširdų rūpestį Žygaičių ambulatorijos pacientams.

Viktorija Jocienė - slaugytoja padėjėja, kineziterapeutė - už atsidavimą savo darbui, nuoširdumą ir sugebėjimą suprasti pacientų poreikius.

Jūratė Petraitienė - šeimos gydytoja - už atsakingą ir sąžiningą požiūrį į darbą, didžiulę profesinę patirtį ir lojalumą.

Gražina Masiulienė - bendrosios praktikos slaugytoja - už ilgametį kilnų darbą, teikiant skubią medicinos pagalbą Tauragės ir Pagėgių savivaldybės gyventojams.

Algirdas Bereznočenko - GMP vairuotojas - už ilgametį profesionalų ir atsakingą tarnybinių pareigų atlikimą.

Virginija Buikienė - bendrosios praktikos slaugytoja - už ilgametį rūpestį ir dėmesį psichikos sveikatos centro pacientams.

Edita Eskienė - buhalterė - už ilgametį sąžiningą ir nuoširdų darbą, geranoriškumą ir lojalumą.

2022 m. Medicinos darbuotojų dienos proga Tauragės rajono savivaldybės Mero padėkos raštais apdovanoti įstaigos darbuotojai:

 - bendrosios praktikos slaugytoja Romualda Laurinaitienė už profesionalumą ir nuoširdų darbą su pacientais. Ypatingai pasižymėjusi padedant skiepyti pacientus nuo Covid-19 ligos.

- medicinos registratorė Edita Masteikienė už sąžiningą bei pasiaukojantį darbą. Ypatingai pasižymėjusi padedant registruoti pacientus skiepams nuo Covid-19 ligos.

- šeimos gydytoja Kristina Poškienė už ilgametį stropų darbą ir rūpestį pacientais bei lojalumą įstaigai.

- bendrosios praktikos slaugytoja Birutė Krivanosovienė už darbštumą, reiklumą, ilgametį darbą.

- vyriausioji slaugos administratorė Ligita Laugalienė už sąžiningą, nuoširdų bei pasiaukojantį darbą. Ypatingai pasižymėjusi padedant skiepyti pacientus nuo Covid-19 ligos.

- GMP slaugos administratorė Jolanta Birbalienė už susitelkimą, operatyvumą, darbštumą, reiklumą bei atsidavimą savo profesijai.

2021 m. Medicinos darbuotojų dienos proga Tauragės rajono savivaldybės Mero padėkos raštais apdovanoti įstaigos darbuotojai:

viešosios įstaigos Tauragės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytojui Ignui Sinkevičiui už profesionalų, nuoširdų ir sąžiningą darbą rajono gyventojų sveikatos labui, kovojant su COVID-19 ligos pandemija, siekiant užkirsti kelią šios infekcijos plitimui karantino ir ekstremalios situacijos metu;

viešosios įstaigos Tauragės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytojai Viktorijai Trakšelytei už profesionalų, nuoširdų ir sąžiningą darbą rajono gyventojų sveikatos labui, kovojant su COVID-19 ligos pandemija, siekiant užkirsti kelią šios infekcijos plitimui karantino ir ekstremalios situacijos metu;;

viešosios įstaigos Tauragės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro akušerei Aistei Valauskienei už profesionalų, nuoširdų ir sąžiningą darbą rajono gyventojų sveikatos labui, kovojant su COVID-19 ligos pandemija, siekiant užkirsti kelią šios infekcijos plitimui karantino ir ekstremalios situacijos metu;

viešosios įstaigos Tauragės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro inžinierei programuotojai Jovitai Kleinienei už profesionalų, nuoširdų ir sąžiningą darbą rajono gyventojų sveikatos labui, kovojant su COVID-19 ligos pandemija, siekiant užkirsti kelią šios infekcijos plitimui karantino ir ekstremalios situacijos metu;

viešosios įstaigos Tauragės rajono pirminės sveikatos priežiūros centro personalo administratorei Žydrutei Vaitkevičienei už profesionalų, nuoširdų ir sąžiningą darbą rajono gyventojų sveikatos labui, kovojant su COVID-19 ligos pandemija, siekiant užkirsti kelią šios infekcijos plitimui karantino ir ekstremalios situacijos metu;

2020 m. VšĮ Tauragės rajono PSPC darbuotojai nominuoti už reikšmingą indėlį Covid-19 epidemijos valdymą Tauragėje:

- Jolanta Eičaitė, direktoriaus pavaduotoja medicinai;

- Gražina Vetrenkienė, vyr. slaugos administratorė;

- Sigita Kavaliauskienė, šeimos gydytoja;

- Jolanta Birbalienė, GMP slaugos administratorė;

- Ligita Diksienė, bendrosios praktikos slaugytoja

 

Registracija vakcinai nuo Covid19

Registruokitės